نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاهنرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاه چیست؟

نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاه یا نرم افزار اطلاعات آزمایشگاه، راهکاری نرم افزاری است که برای کمک به آزمایشگاه ها در راستای مدیریت و ارزیابی تجهیزات، نمونه ها، نتایج آزمون ها، مدیریت جریان کاری، پیاده سازی استانداردها، گزارش دهی و آنالیز نتایج توسط تیم تخصصی شرکت گیتی افروز طراحی و توسعه داده شده است.


مدیریت اطلاعات آزمایشگاه خود را 
ساده تر و سریع تر کنید!


مزیت پیاده سازی نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاه 17025


مدیریت نمونه ها

مدیریت نمونه ها شامل ثبت دقیق هر نمونه از لحظه دریافت توسط آزمایشگاه تا ارسال نتایج می باشد. این نرم افزار، تمام اطلاعات ضروری نمونه مانند تاریخ انقضا، نام آزمونگر و منبع آن را ثبت میکند. ذخیره سازی تمامی اطلاعات، ریسک فاسد شدن، گم شدن و خرابی را کاهش میدهد.

مدیریت اطلاعات

افزایش حجم اطلاعات آزمایشگاه یکی از دلایل نیاز به نرم افزار مدیریت اطلاعات است. امکانات مدیریت اطلاعات در این نرم افزار:

  • امکان آرشیو و دسترسی سریع به اطلاعات
  • امکان یکپارچه سازی اطلاعات با سایر سیستم ها
  • حذف کاغذ از فرآیند مستندسازی
  • تسریع گردش اطلاعات

کنترل فرآیندهای داخلی آزمایشگاه

با این نرم افزار، کارشناسان آزمایشگاه میتوانند قدم به قدم تمام فرآیندها را مشخص نموده و میزان پیشرفت و اجرای آن ها را ارزیابی کنند.


اهداف پیاده سازی نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاه

کارایی

کارایی، یکی از مهم ترین مزیت های پیاده سازی نرم افزار اطلاعات آزمایشگاه است. قابلیت های این نرم افزار در راستای افزایش کارایی:

  • ساده تر کردن جریان های کاری
  • صرفه جویی در زمان
  • بهینه سازی فرآیندها و کاهش مصرف غیرضروری منابع مانند کاغذ 
  • تضمین سودآوری
  • استفاده بهینه از منابع

امنیت

سیستم قدرتمند مدیریت کاربران و رمزنگاری در این نرم افزار، امنیت، نگهداری صحیح نمونه ها و محرمانگی اطلاعات را که اولویت اصلی کارکنان آزمایشگاه ها است تضمین میکند. در این نرم افزار، امکان ارزیابی و کنترل کیفیت به صورت لحظه ای وجود دارد و هرگونه عدم مطابقت با الزامات به صورت خودکار، اطلاع رسانی خواهد شد.

انطباق

آزمایشگاه های صنایع مختلف می توانند از این نرم افزار برای مدیریت، ردیابی و گزارش دهی نمونه ها، آزمون ها، نتایج آزمون ها و غیره استفاده کنند. همچنین این نرم افزار، امکان پیاده سازی استانداردها و قوانینی را که آزمایشگاه ها برای تضمین کیفیت فرآِیندها و اعتبارشان نیاز دارند، مهیا میکند.

سرعت

پراکندگی اطلاعات، سرعت دسترسی به آن ها را به شدت کاهش میدهد. این نرم افزار، با رویکرد حذف کاغذ، اشتراک گذاری اطلاعات، افزایش سرعت دریافت اطلاعات، موجب صرفه جویی در زمان و بهبود تعامل بین واحدهای آزمایشگاهی می شود. 

امکان تخصیص تکنسین های آزمایشگاه به پروژه های مختلف و دسترسی آنها به اطلاعات مورد نیازشان وجود دارد.


تسهیل امور

یکی از دغدغه های تکنسین های آزمایشگاه، مسئولیت سنگین و فشار کاری است. قابلیت های این نرم افزار، فرآیندهای کاری را آسانتر نموده و به عنوان مدیر ارشد آزمایشگاه میتوانید از بابت راحتی پرسنل و همچنین دقت و امنیت نمونه ها و نتایج بدست آمده مطمئن باشید. 

همچنین، این نرم افزار مشکلات فرآیندهای دستی را ندارد زیرا هرگونه عدم انطباق را به سرعت شناسایی و گزارش میکند. این نرم افزار، تمام اطلاعات و استانداردهای مهم را ثبت نموده و میتوانید از امنیت آنها مطمئن باشید. کار با این نرم افزار، راحت است و موجب افزایش اثربخشی می شود.

اطلاعات تماس 

برای مشاوره و سفارش نرم افزار 17025 گیتا با شماره های زیر تماس بگیرید
044-33388175
044-33465575
09146003002

www.CGR.ir