نرم افزار مدیریت آزمایشگاه فلزات گرانبها

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه فلزات گرانبها

طراحی شده برای آنالیز دقیق فلزات گرانبها

برای مدیریت کیفیت در آزمایشگاه های فلزات گرانبها، به ابزار قدرتمندی برای کنترل فرآیندهای و ممیزی نتایج نیاز دارید. شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز، در راستای این نیاز بازار، نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی 17025 گیتا را برای آزمایشگاه های فلزات گرانبها طراحی و توسعه داده است. نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاه 17025، با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته، راهکاری قدرتمند برای مدیریت و کنترل فرآیندهای آزمایشگاهی است، که سرعت، امنیت، دقت و راحتی را یکجا به کاربران خود عرضه میکند.

امکانات نرم افزار مدیریت آزمایشگاه

  • افزایش سرعت و دقت
  • مدیریت درخواست ها و آزمون ها
  • اتوماسیون فرآیندها
  • طراحی ماژولار
  • زیرساخت ابری یا غیرمتمرکز
  • یکپارچه سازی صد در صدی
  • قابلیت سفارشی سازی
  • به روزرسانی خودکار
نرم افزار مدیریت آزمایشگاه فلزات گرانبها

طراحی ماژولار:

نرم افزار مدیریت اطلاعات مخصوص آزمایشگاه شما

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه فلزات گرانبها

نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاه فلزات گرانبها، با طراحی ماژولار، ابزاری مطابق نیازهای شخصی شماست. با بیش از 20 ماژول اصلی و افزوده، نرم افزار جامع 17025 آنچه که در آزمایشگاه خود نیاز دارید را ارائه میدهد.  

با ما تماس بگیرید

زیرساخت دلخواه برای مدیریت اطلاعات آزمایشگاه

نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاه 17025 گیتا، با در نظر گرفتن نیاز های خاص آزمایشگاه های فلزات گرانبها، بسته به نیاز و خواسته و نیاز کاربران به صورت ابری و بر بستر بلاکچین ارائه میشود.

با متخصصان مشورت کنید

زیرساخت رایانش ابری

ساختار ابری نرم افزار 17025 گیتا، دسترسی آسان را همراه با امنیت بالا و عملکرد بهینه در اخیتار کاربر قرار میدهد. کاهش هزنیه های سخت افزار و نرم افزاری و مقیاس پذیری صد در صدی از سایر ویژگی های نرم افزار ابری 17025 گیتا است.

بلاکچین

نرم افزار غیرمتمرکز 17025 گیتا، محصول جدیدی سامانه های مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی 17025 گیتی افروز است، که با بهره گیری از قابلیت های منحصر به فرد بلاکچین شفافیت، عملکرد و امنیت حداکثری را برای کاربران خود به ارمغان می آورد.

نرم افزار مدیریت اطلاعات هوشمند و خودکار

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه فلزات گرانبها

نرم افزار جامع 17025 گیتا با بهره گیری از قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، تمامی فرایندهای آزمایشگاه فلزات گرانبها را خودکار می کند و جریان کاری روان و بهینه ای را برای پرسنل آزمایشگاه ایجاد میکند.

در طی استفاده ، همچنین، به کمک یادگیری ماشین، نرم افزار 17025 گیتا فرایندها و کارکرد های شما را شناسایی کرده و تغییرات لازم را پیشنهاد داده و خود را به صورت خودکار برای بهبود روند کار به روز رسانی میکند.

نرم افزار مدیریت آزمایشگاه فلزات گرانبها

به کمک تکنولوژی، کیفیت خدمات آزمایشگاه خود را به سطح جهانی ارتقا دهید.نرم افزار مدیریت اطلاعات آزمایشگاه گیتا، راهکاری ارزشمند برای تضمین کیفیت و مدیریت جریان اطلاعات در آزمایشگاه های فلزات گرانبهاست. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.